Naujienos

2016 m. gegužės 26-27d. Druskininkuose vyko strateginė sesija „Tarpinstitucinis ir tarptautinis bendradarbiavimas viešajame sektoriuje siekiant gerinti teikiamų paslaugų kokybę socialinės rūpybos ir sveikatos apsaugos srityse“. Joje dalyvavo 55 dalyviai iš Socialinių mokslų kolegijos, Plungės rajono savivaldybės ligoninės, Telšių rajono savivaldybės administracijos, Šilutės rajono savivaldybės administracijos, Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos, Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, Didvyžių socialinės globos namų, Marijampolės socialinės pagalbos centro, VšĮ „Sveikatingumo idėjos“ , Kalvarijos savivaldybės administracijos, Lesje savivaldybės (Norvegija) ir Likestillingssenteret.

Strateginės sesijos tikslas – aptarti projekto metu įgyvendintas veiklas, užsimezgusią partnerystę, parengti partnerystės galimybių žemėlapį ir pasirašyti partnerystės deklaracijas dėl bendradarbiavimo ateityje.

Strateginė sesija organizuota įgyvendinant projektą „Pažangios Norvegijos Karalystės patirties socialinės rūpybos ir sveikatos apsaugos srityse perdavimas siekiant Lietuvos visuomenės gerovės“ (Nr: NOR-LT10-VRM-01-K-02-012) vykdomą pagal programą „Gebėjimų stiprinimas ir institucinis valstybės, paramos gavėjos, ir Norvegijos viešųjų institucijų, vietos ir regioninės valdžios bendradarbiavimas“ ir finansuojamą iš Norvegijos finansinio mechanizmo lėšų.