Optimizavimas paieškos sistemoms SEO

Optimizavimas paieškos sistemoms SEO Mokymų trukmė – 16 val. (dvi dienas).

Vieta:

Socialinių mokslų kolegija
(Kalvarijų g. 137E, Vilnius)

Data:

Gegužės 21-22 d. 9-18 val.
Birželio 12-13 d. 9-18 val.

Mokymų tikslas –

Programa:

Šių kursų metu klausytojai bus supažindinami su pagrindiniais SEO faktoriais, paieškos sistemų tipais ir struktūromis, raktažodžių sudarymo metodais. Klausytojai gebės kritiškai įvertinti ne tik pateiktus pavyzdžius, bet ir savo turimų projektų turinio atitikimą SEO reikalavimams, gebės nustatyti svetainės poziciją paieškos sistemose. Baigę kursus, klausytojai gebės sudaryti tinkamiausių raktažodžių sąrašą, tinklapio elementų turinį, optimizuoti nukreipiančiuosius puslapius, optimizuoti konversijas, sudaryti metaduomenų aprašą bei sukurti išorinių nuorodų tinklą.
Mokymų trukmė – 16 val. (dvi dienas).
Mokymų metu teorija bus derinama kartu su praktiniais pavyzdžiais. Jei turite naujai sukurtą svetainę, tai puiki progra patiems atlikti darbus ir turėti aukščiausius reitingus paieškos sistemose!

Nauda dalyviui:

„Vienišas karys mūšio lauke“, – taip SEO mokymų lektorė Dalia Linkuvienė įvardija svetainių savininkus, kurie įsigijo internetinių puslapių programavimą be SEO paslaugų. Visi žinome, kad paieškos sistemose retas kuris vartotojas užsuka į 2-ąjį paieškos rezultatų lapą. O kaip patekti į pirmąjį?

Internetinių svetainių optimizavimas paieškos sistemoms dažnai lieka paskutinėje vietoje po programavimo. Vien tik geras kodas nepadaro svetainės “matoma”. Tiek programuotojai, tiek svetainių administratoriai, tiek ir patys savininkai privalo žinoti pagrindinius SEO principus bei jo naudojimo galimybes.

Dalia Linkvienė

Dalia Linkvienė – IT projektų vadovė, lektorė.
Ji turi daugiau nei 8-erių metų patirtį internetinių puslapių kūrime. Beveik 3-ejus metus vadovavo Socialinių mokslų kolegijos Informacinių technologijų katedrai, daugiau nei 10 metų dėstė įvairius dalykus studentams Informacinių technologijų srityje.
Šiuo metu konsultuoja įmones dėl įvairiausių IT sprendimų ir yra laisvai samdoma IT projektų vadovė.

Mokymų kaina ir registracija

Tai yra SMK Mokslo ir Verslo centro mokymai, kurie patvirtinti VšĮ “Versli Lietuva” ir yra kompensuojami pagal Kompetencijų vaučerius.

Šių mokymų kaina 1 asmeniui – 118,56 Eur + PVM (pagal Kompetencijų vaučerius kompensuojama 70-80 proc. nuo šios sumos), į šią kainą neįskaičiuotos kavos pertraukėlės ir pietūs. Maitinimo paslaugos gali būti derinamos atskirai.

Registracija goo.gl/MsbVAF

Daugiau informacijos tel. 8 5 2500796 arba el. paštu raimonda.jagminaite@smk.lt